2019 Yılında çalışma hayatına başlayan Meva Modern Promosyon ve İş Elbiseleri yurtiçi ve yurtdışında ki anlaşmalı tedarikçi ağı ile birlikte, kurumsal firmaların matbaa, kırtasiye, tekstil ve promosyon ürünleri kategorilerinde ki pazarlama,satın alma ve üretici eş güdüm ortağıdır.

Meva Modern Promosyon ve İş elbiseleri uzman kadrosu ve geniş makine parkuru tedarikçi ağı, ürün seçiminden teslimata kadar ki tüm süreçte, müşterilerine zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, pazarda kaliteyi,  sürdürülebilirliği ve yenilikçi çözümleri her zaman yakından takip etmektedir. 


Meva Modern Promosyon olarak önceliğimiz işletmelerin ihtiyacı olacak promosyon ürünlerini ve iş elbiselerini üretip yada uygun maliyetlerle tedarik edip değerli iş ortaklarına sunmaktadır.

Promosyon ürünleri ve iş elbiseleri sektörü her geçen gün firmaların kurumsallığını, akılda kalıcılığını sağlamak ve özel günlerde hatırlanmak adına sürekli gelişmektedir.

Gelişen teknoloji ile promosyon ve iş elbiseleri firmalarının çağa ayak uydurması gereklilik arz ederken promosyon ürünleri ve iş elbiseleri fiyatlarının da bir o kadar ucuza mal edilmesi önem kazandı.


Günümüzde teknolojik bir çok promosyon ürünü sektörde yerini almış olsa da promosyon usb bellek, promosyon powerbank, promosyon kalem, promosyon çakmak, promosyon çanta, promosyon termos, promosyon duvar saati, promosyon kupa bardak gibi ürünler en çok kullanılan promosyon ürünlerinden olmuştur.


Eşantiyon olarak günümüze nüfus eden sektör, aksiyon olarak asya promosyon sektöründen daha etkin promosyon üreticileri ve satıcıları olarak bizler ülkemizi dünyada en üst seviyeye taşımakta kararlıyız.


İş elbiseleri de dahil olmak üzere kışlık iş mont , iş tulumu, iş yeleği, iş pantolonu, t-shirt, polar, iş ayakkabısı üretimi yaparak ülkemizde Meva Modern promosyon ve İş elbiselerini kanıtlamanın, doğru yolda olduğumuzu görmekle beraber dünyanın dört kıtasına yaptığımız ihracatlarımızla kalitemizi ve başarımızı taçlandırmanın haklı gururunu siz değerli iş ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.